MŮJ VZOR BOŽSKÝ KAREL – KRISTIÁN ŠEBEK ZPÍVÁ PÍSNĚ KARLA GOTTA

Velkolepý vzpomínkový koncert v podání mladého interpreta Kristiána Šebka za doprovodu třináctičlenného živého orchestru, s pokorou mapující celou hudební kariéru největšího českého zpěváka, jeho životní cestu, doplněný o příběhy písní.

Kristián Šebek se narodil 12. 4. 1999 v Brně do kolébky divadelních rodičů. Mezi blízkými se o něm říká, že začal zpívat dříve než chodit. Již v šesti letech se zpěvu začal věnovat naplno a v deseti letech profesionálně. V současnosti má za sebou účinkování v několika profesionálních inscenacích, v roce 2015 se zúčastnil show Česko Slovensko má talent a nyní naplno zpívá se svou kapelou a účinkuje v několika dalších (nejen) hudebních projektech.

Kristián o sobě říká: “Už jako malý kluk jsem obdivoval pěvecké umění a šarm našeho největšího českého zpěváka. Učil jsem se od něj a přál si zpívat nejen jeho písně, ale alespoň trochu tak jako on. A tak se Karel Gott stal mým vzorem a je jím dodnes. Jeho písně zpívám od útlého dětství, ještě za dob jeho vystupování vznikla myšlenka, vzdát mu hold a tyto nádherné melodie šířit dál. Po jeho odchodu jsme tyto plány odložili s obavou, že budeme považováni za opovážlivé, teprve nyní si troufáme náš projekt představit světu.”

V projektu zaznívají nejslavnější písně Karla Gotta, které můžete slyšet ve středu 20. září od 19 hodin ve Velkém sále Záložny v Litovli. Vstupné v předprodeji 300 Kč, na místě 350 Kč. Vstupenky zakoupíte v Turistickém informačním centru Litovel.