HUDEBNÍ PODVEČERY NA DVORKU

I letošní léto nám zpříjemní místní kapely svými vystoupeními na dvorku Městského klubu Litovel, a to vždy od 19 hodin.
Podvečery zahájí 7. července PIŇOVŠTÍ KANCI, ti zpříjemní večer písněmi s harmonikou. Pátek 14. července bude patřit litovelskému VINNÉMU STŘIKU. Ten jemnějším rockem a repertoárem, který obsahuje jak vlastní tvorbu s důrazem na jednoduchost a text, tak i osobité předělávky známých písní, jistě potěší nejednoho fanouška. 21. července můžete v podání BARACK STAGE slyšet oblíbené
česko–slovenské pop–rockové hity. V sobotu 22. července ONDRA ŠIŠMA zahraje největší české a světové hity. 28. července můžete slyšet acoustic–rock v podání kapely THE ADDAMS SISTERS. V pátek 18. srpna zahraje keltsko–irskou hudbu KELT GRASS BAND. Kapela se zaměřuje na lidovou hudbu s akcentem na stopy dávné keltské kultury – ať už se jedná o melodie skotské, irské, nebo později americké. Na jevišti se tak setkávají vlivy country a bluegrassu. Poslední hudební podvečer proběhne v pátek 25. srpna a bude patřit kapele STŘEMKOŠ. Skupina s kořeny ve folkrocku, blues, šansonu a tanguzajisté potěší úplně každého návštěvníka.

Za nepříznivého počasí budou koncerty přesunuty do budovy Městského klubu, občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné. Těšíme se na Vás.