Městský klub Litovel

RADŮZA

Koncert k výročí otevření Muzea harmonik.

Vyhledávání

HUDEBNÍ PODVEČERY NA DVORKU – PIŇOVŠTÍ KANCI

Hudebni_podvecery.jpg
Anotace:Koncerty místních kapel na dvorku Městského klubu.
Místo konání:Městský klub dvorek
Datum konání:7.7.2023 od 19:00 hodin
Tematická kategorie:Hudba
Více informací na:www.mklitovel.cz
Pořadatel:Městský klub Litovel

Podrobný popis:

I letošní léto nám zpříjemní místní kapely svými vystoupeními na dvorku Městského klubu Litovel, a to vždy od 19 hodin.
Podvečery zahájí 7. července PIŇOVŠTÍ KANCI, ti zpříjemní večer písněmi s harmonikou. Pátek 14. července bude patřit litovelskému VINNÉMU STŘIKU. Ten jemnějším rockem a repertoárem, který obsahuje jak vlastní tvorbu s důrazem na jednoduchost a text, tak i osobité předělávky známých písní, jistě potěší nejednoho fanouška. 21. července můžete v podání BARACK STAGE slyšet oblíbené
česko–slovenské pop–rockové hity. V sobotu 22. července ONDRA ŠIŠMA zahraje největší české a světové hity. 28. července můžete slyšet acoustic–rock v podání kapely THE ADDAMS SISTERS. V pátek 18. srpna zahraje keltsko–irskou hudbu KELT GRASS BAND. Kapela se zaměřuje na lidovou hudbu s akcentem na stopy dávné keltské kultury – ať už se jedná o melodie skotské, irské, nebo později americké. Na jevišti se tak setkávají vlivy country a bluegrassu. Poslední hudební podvečer proběhne v pátek 25. srpna a bude patřit kapele STŘEMKOŠ. Skupina s kořeny ve folkrocku, blues, šansonu a tanguzajisté potěší úplně každého návštěvníka.

Za nepříznivého počasí budou koncerty přesunuty do budovy Městského klubu, občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné. Těšíme se na Vás. 


 
Město Litovel
Litovelsko
Knihovna
Muzeum
Olomoucký kraj
MK Litovel
load