Městský klub Litovel

RECITÁL LUCIE BÍLÁ A PETR MALÁSEK

Koncert. 

Vyhledávání

KONCERT PŘESUNUT NA KONCERTNÍ SÁL – Hudební podvečery na dvorku – MADALEN

HudebniPodvecery22
Anotace:Folkový večer.
Místo konání:Městský klub dvorek
Datum konání:19.8.2022 od 19:00 hodin
Tematická kategorie:Hudba
Více informací na:www.mklitovel.cz
Pořadatel:Městský klub Litovel

Podrobný popis:

I letošní léto nám zpříjemní místní kapely svými vystoupeními na dvorku Městského klubu Litovel, a to vždy od 19 hodin.
Podvečery zahájí 1. července skupina STAR BAND LIVE. Slyšet můžete hity středního proudu od K. Gotta, V. Matušky, P. Nováka, M. Žbirky a další.
V pátek 15. července můžete v podání BARACK STAGE slyšet oblíbené hity od U2, The Police, Stinga, Eda Sheerana, Coldplay, Simple Plan, The Goo Goo Dolls, Snow Patrol a spoustu dalších.
V pátek 22. července zahrají Žamboši, původně duo Jana a Stanislavy Žambochových, dnes již trio spolu s Jiřím Nedavaškou, hraje v obsazení kytara, akordeon a bicí. Za poněkud zavádějícím názvem se dnes ukrývá progresivně znějící folková kapela, jejíž repertoár se opírá o původní tvorbu Jana Žambocha. 
Pátek 29. července bude patřit litovelskému VINNÉMU STŘIKU. Ten jemnějším rockem a repertoárem, který obsahuje jak vlastní tvorbu s důrazem na jednoduchost a text, tak i osobité předělávky známých písní, jistě potěší nejednoho fanouška. 
19. srpna zahraje MADALEN. Folková kapela jejíž aktuální sestavu tvoří kapelník a zakládající člen Jan Štaigl (zpěv, kytara, mandolína), zpěvačky Věra Štaiglová, Jana Gieselová a Kateřina Vepřková, kontrabasista Pavel Smoroj a Radek Petřík (kytara).
Poslední hudební podvečer proběhne v pátek 26. srpna a bude patřit kapele STŘEMKOŠ. Skupina s kořeny ve folkrocku, blues, šansonu a tanguzajisté potěší úplně každého návštěvníka.

Za nepříznivého počasí budou koncerty přesunuty do budovy Městského klubu, občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné. Těšíme se na Vás. 


 
Město Litovel
Litovelsko
Knihovna
Muzeum
Olomoucký kraj
MK Litovel
load