Městský klub Litovel

1. VÝROČÍ OTEVŘENÍ MUZEA HARMONIK

Vyhledávání

VÁNOČNÍ ČAS JŮ A HELE

Vanocni cas JuaHele
Anotace:Pohádka pro děti MŠ, I. stupeň ZŠ a veřejnost.
Místo konání:Záložna - Velký sál
Datum konání:6.12.2022 od 9:30 hodin
Tematická kategorie:Divadlo - divadlo pro děti
Více informací na:www.mklitovel.cz
Pořadatel:Městský klub Litovel

Podrobný popis:

Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce! K tradicím českých vánoc patří nejen nezapomenutelné zvyky, ale hlavně dobrá nálada, zpříjemňující dlouho očekávaný příchod Ježíška. Přesto, že jsou tyto svátky především rodinné, určitě si všichni považujeme i očekávané hosty a proto se již na vás osobně těší známé postavičky z televizní obrazovky. Příjemné setkání pro vás připravila loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracující s Českou televizí na pořadu Studio kamarád.
Loutková revue je určena dětem od 3 do 10 let. Zajímavostí těchto unikátních loutkových revue jsou černo-divadelní scény a loutky v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky. Komické dialogy se střídají s písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní. Aktivně jsou však do děje zapojeni všichni diváci. Jednotlivá představení trvají cca 60 min. bez přestávky a jako hosté v nich vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele. Těšíme se na vás a nezapomeňte kamarádi, máme vás rádi!!
Pokud chcete "Jůheláky" vidět naživo můžete v úterý 6. prosince 2022 od 9.30 hodin ve Velkém sále Záložny. Vstupné 40 Kč.  
Město Litovel
Litovelsko
Knihovna
Muzeum
Olomoucký kraj
MK Litovel
load