Městský klub Litovel

DEN S BYLINKAMI S VLÁĎOU VYTÁSKEM

Léčivky na očistu těla i duše, povídání o zdraví se známým bylinkářem.

Vyhledávání

QUEENMANIA

Queenmania
Anotace:Pocta skupině Queen a geniálnímu umělci Freddie Mercurymu.
Místo konání:Záložna - Velký sál
Datum konání:30.3.2023 od 19:00 hodin
Tematická kategorie:Hudba
Více informací na:www.mklitovel.cz
Pořadatel:Městský klub Litovel

Podrobný popis:

Kapela vznikla v roce 1992 jako pocta skupině Queen a geniálnímu umělci Freddie Mercurymu. Za 20 let profesionálního účinkování na hudební scéně získala Queenmania různá prestižní ocenění a uznání. Skupina má více než 1 mil. spokojených fanoušků, dostala mnoho ocenění a uznání, patří mezi nejlepší skupiny na světě. Queenmania je dokonalé provedení hudby, autentického zpěvu, choreografie, kostýmů, scén, ale i souhra světelných efektů a kvalitního zvuku.

Se svou velkolepou mega show představila už více než 25 státům světa 100% zážitek živého koncertu Queen.  Na každém koncertě zazní největší hity jako „We Are The Champions“, „We Will Rock You“, nebo „Bohemia Rhapsody“. Je to Queen – fenomén, který se dá zažít jen na fascinujícím koncertě Queenmanie. Spolu 21 světových hitů v nejlepší show od éry Queen.

Členové: Peter Paul Pačut jako „Frediie“, Zdeněk Šulc – kytary, Peter Hajšo – baskytara, doprovodný zpěv, Igor Beďač – bicí a Jan Vacek – klávesy.

Koncert můžete navštívit ve čtvrtek 30. března 2023 od 19 hodin ve Velkém sále Záložny v Litovli. Vstupné v předprodeji 250 Kč, na místě 300 Kč. Vstupenky zakoupíte v Turistickém informačním centru Litovel.


 
Město Litovel
Litovelsko
Knihovna
Muzeum
Olomoucký kraj
MK Litovel
load