Městský klub Litovel

KINO: MIMONI 2: PADOUCH PŘICHÁZÍ

Vyhledávání

25. ROČNÍK PRODEJE VÁNOČNÍ HVĚZDY

Hvezda
Anotace:Pořádá SDRUŽENÍ ŠANCE - sdružení rodičů a přátel hematologicky a onkologicky nemocných dětí při Dětské klinice FN v Olomouci za pomoci studentů GJO Litovel.
Místo konání:vestibul MK Litovel
Datum konání:25.11.2022 od 8:00 do 16:00 hodin
Tematická kategorie:Jiný typ akce
Více informací na:sanceolomouc.cz/
Pořadatel:Městský klub Litovel

Podrobný popis:

Charitativní sbírka Vánoční hvězda pomáhá nemocným dětem již 25 let.

Vánoční hvězda nebo Poinsettia je květina, která se v posledních letech stala symbolem nejkrásnějších svátků v roce i v naší republice. Má přinášet lásku a klid do rodiny. Pro těžce nemocné děti se živá květina stala symbolem mnohem důležitějším, protože jim pomáhá na jejich cestě za zdravím.

„Kupte si vánoční hvězdu a celé Vánoce Vás bude hřát pocit, že jste pomohli těžce nemocným dětem“, je motto charitativní sbírky, kterou organizuje Šance Olomouc o.p.s. Již dvacet čtyři let prodávali vánoční květinu rodiny léčených dětí, zdravotní personál, členové a přátelé Šance ale především dobrovolníci, aby pomohli těžce nemocným dětem, které se léčí na Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci. Letošní výtěžek, který zůstává jako předešlé peníze v regionu, bude využitý na humanizaci nemocničního prostředí, na nákup nadstandartního vybavení a zdravotnických potřeb, na finanční a sociální pomoc rodinám, na financování rekondičních pobytů pro malé pacienty po léčbě, na nákup dárků, výtvarného materiálů a na financování volnočasových aktivit. V letošním roce proběhne tradičně prodej ve vestibulu Městského klubu Litovel a to v pátek 25. listopadu od 8 do 16 hodin. 


 
Město Litovel
Litovelsko
Knihovna
Muzeum
Olomoucký kraj
MK Litovel
load