Městský klub Litovel

RECITÁL LUCIE BÍLÁ A PETR MALÁSEK

Koncert. 

Vyhledávání

26. ROČNÍK PRODEJE VÁNOČNÍ HVĚZDY

Hvezda.jpg
Anotace:Pořádá SDRUŽENÍ ŠANCE - sdružení rodičů a přátel hematologicky a onkologicky nemocných dětí při Dětské klinice FN v Olomouci za pomoci studentů GJO Litovel.
Místo konání:vestibul MK Litovel
Datum konání:24.11.2023 od 8:00 do 16:00 hodin
Tematická kategorie:Jiný typ akce
Více informací na:sanceolomouc.cz/
Pořadatel:Městský klub Litovel

Podrobný popis:

Loňský výtěžek olomoucké sbírky Vánoční hvězda na pomoc onkologicky nemocným dětem byl rekordní. Dosáhl podle organizátorů 3,925 milionu korun, což je o 350.000 korun více než v předchozím ročníku. Informovala o tom nyní ředitelka pořádajícího sdružení Šance Olomouc Herta Mihálová. Do sbírky mohou lidé každoročně před Vánocemi přispět zakoupením pryšců nádherných. Květiny známé jako vánoční hvězda si loni z mnohatýdenním předstihem objednávali nejen jednotlivci, ale i školy, úřady či firmy z celé republiky…

Při pohledu na vánoční hvězdu se všem vybavují momenty svátků. V každé vánoční hvězdě je radost, naděje a spokojenost. Naučili jsme se v životě velmi dobře věřit, ale naučili jsme se společně dát naději i druhým. Zakoupením hvězdy můžete pomoci i v letošním roce a to v pátek 24. listopadu od 8 do 16 hodin, prodej bude tradičně probíhat ve vestibulu Městského klubu Litovel. 


 
Město Litovel
Litovelsko
Knihovna
Muzeum
Olomoucký kraj
MK Litovel
load