Městský klub Litovel

RECITÁL LUCIE BÍLÁ A PETR MALÁSEK

Koncert. 

Divadelní sezóna

DIVADELNÍ SEZÓNA 2024

Divadelní sezónu pro Vás připravujeme. Už teď se ale můžete těšit na následující tituly. 

4. února 2024
Peter Quilter: VEJŠLAP
Vejslap.jpeg, obrázek se otevře v novém okněTři stárnoucí kamarádi na úpatí hory a dvoudenní túra před nimi. Cíl je jasný: překonat krizi středního věku. Komediální oslava přátelství, přírody a života.
Hrají: Martin Písařík, Petr Stach, Jan Holík

12. března 2024
Ernest Thompson: NA ZLATÉM JEZEŘE
NaZlatemJezere.jpg, obrázek se otevře v novém okněV kouzelném prostředí na březích Zlatého jezera tráví léto starší manželé. Věčně brblající, nepraktický a naschvál i doopravdy zapomínající profesor v penzi Normen a jeho chápající žena Ethel, starající se o muže i domácnost s neutuchajícím půvabem a noblesou. Příjezd dcery Chelseay s partnerem a jeho tvrdohlavým synkem Billym pomůže Normenovi vystoupit náhle z letargie a všechny zaskočí svým příkladem: Vždycky je čas za život, i ten nejobyčejnější, začít se znovu prát.
Hrají: Ladislav Frej / Jan Vlasák, Simona Stašová, Marika Procházková, Vasil Fridrich / Jan Teplý ml., Jaromír Nosek / Karel Zima / Radim Kalvoda, Jakub Jan Černý / Filip Antonio / Michal Pazderka / Kryštof Zapletal / Jan Dlouhý / Jiří Dlouhý

11. dubna 2024
Jakub Zindulka: MANŽELSKÝ ČTYŘÚHELNÍK TENTOKRÁT NA HORÁCH

M.ctyruhelnik_plakat.jpg, obrázek se otevře v novém okněOsudy čtyř protagonistů z komedie MANŽELSKÝ ČTYŘÚHELNÍK, která se dočkala přes 200 repríz, nedaly spát ani Fanny agentuře, ani autorovi. Jakub Zindulka se tedy zamyslel nad tím, co z našeho běžného života se do prvního dílu nevešlo. Kdo má vynášet smetí, proč se chlapi nikdy neptají na cestu a jak se správně vymačkává zubní pasta? Nejen to budeme řešit na horské chatě před Vánocemi.
Hrají: Ivana Jirešová, Dana Homolová, Vladimír Kratina, Martin Sitta
Vytvořeno 2.3.2013 21:17:30 - aktualizováno 1.7.2015 12:34:14 | přečteno 13770x | pavel.zenozicka
 
Město Litovel
Litovelsko
Knihovna
Muzeum
Olomoucký kraj
MK Litovel
load