Městský klub Litovel

RECITÁL LUCIE BÍLÁ A PETR MALÁSEK

Koncert. 

PŘEDSTAVENÍ PRO MŠ, ZŠ A SŠ 2021

5. října 2021 ve 14 hodin KINO: SNĚŽNÝ KLUK - promítání pro školní družiny

SneznyKluk, obrázek se otevře v novém okněDívka s exotickým jménem Yi má problém zapadnout, protože jí okolí buď nerozumí, nebo příšerně štve. Útěchu nachází v bunkru na střeše svého domu, kde se na svět dá aspoň koukat s nadhledem. Jednoho dne však ve svém útočišti objeví obrovskou bílou chlupatou kouli, z níž se vyklube mladý yetti, sněžný kluk, kterému Yi začne říkat Everest. Není to náhoda, nejvyšší hora světa je totiž domovem těchto bájných himalájských monster a mladý yetti netouží po ničem jiném než se tam vrátit. Jenže jak má tenhle mýty opředený tvor urazit stovky kilometrů, aniž by si ho někdo všimnul? Diskrétnost je důležitá i kvůli tomu, že po něm pátrá nechutně bohatý sběratel kuriozit Burnish, který ho už jednou chytil a pak ho jeho neschopní zaměstnanci nechali utéct. Pomocnou ruku Everestovi podá právě Yi se svými dvěma kamarády. Odměnou za odvážné rozhodnutí doprovodit sněžného kluka domů, jim bude napínavá cesta plná zábavy, dobrodružství a zázraků, vedoucí až na nejvyšší místo na Zemi. 


24. listopadu 2021 ve 14 hodin JAK SE ČERTI ŽENILI - představení pro školní družiny 

Jak se certi zenili, obrázek se otevře v novém okněZa devatero horami... devatero řekami, v jednom malém království žije ten nejlínější princ jakého si dokážete jen představit, princ Vendelín. A protože je tak líný, vládne za něj jeho teta Kordula Hamižná, která celé království pomalu rozkrádala až se z něj stalo to nejchudší království na celém světě. Pomoci mu může už jen princezna Adélka, která se rozhodla vdát se za prince svých snů, a proto se ho vydává hledat do světa. Princova teta Kordula ve své lakotě a hamižnosti touží se stát královnou ať to stojí co to stojí a chce vládnout světu, proto uzavře smlouvu s peklem. Ovšem nepočítá s tím, že čistá lidská duše je velká vzácnost a láska že je silnější než všechno zlo na světě... Muzikálová pohádka v podání Metrolopitního divadla Praha. Délka představení 60 minut.
9. prosince 2021 v 10 hodin VÁNOČNÍ ČAS JŮ A HELE - představení pro MŠ a I. stupně ZŠ - PŘELOŽENO NA 5. 12. 2022


Vanocni cas JuaHele, obrázek se otevře v novém okněVánoce jsou nejkrásnější svátky v roce! K tradicím českých vánoc patří nejen nezapomenutelné zvyky, ale hlavně dobrá nálada, zpříjemňující dlouho očekávaný příchod Ježíška. Přesto, že jsou tyto svátky především rodinné, určitě si všichni považujeme i očekávané hosty a proto se již na vás osobně těší známé postavičky z televizní obrazovky. Příjemné setkání pro vás připravila loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracující s Českou televizí na pořadu Studio kamarád.

Loutková revue je určena dětem od 3 do 10 let. Zajímavostí těchto unikátních loutkových revue jsou černo-divadelní scény a loutky v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky. Komické dialogy se střídají s písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní. Aktivně jsou však do děje zapojeni všichni diváci. Jednotlivá představení trvají cca 60 min. bez přestávky a jako hosté v nich vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele. Těšíme se na vás a nezapomeňte kamarádi, máme vás rádi!!Vytvořeno 2.9.2021 13:35:48 | přečteno 326x | pavlina.varekova
 
Město Litovel
Litovelsko
Knihovna
Muzeum
Olomoucký kraj
MK Litovel
load