Městský klub Litovel

RECITÁL LUCIE BÍLÁ A PETR MALÁSEK

Koncert. 

PŘEDSTAVENÍ PRO MŠ, ZŠ a SŠ 2020/2021

5. října 2020 v 10 hod. LOTRANDO A ZUBEJDA

Po úspěšném představení Princezna ze mlejna přichází divadlo Pegas s další  pohádkou, tentokrát podle filmové předlohy Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Pohádka je určená opět pro děti od 3-12 let. Smyslem pohádky je ukázat dětem, že dobro je vždy silnější než zlo a také cestu, jak být dobrým a slušným člověkem.
Délka představení je 60 minut.

3. listopadu 2020 ve 14 hod. – představení pro školní družiny: JAK SE ČERTI ŽENILI - přeloženo na 24. 11. 2021

Za devatero horami... devatero řekami, v jednom malém království žije ten nejlínější princ jakého si dokážete jen představit, princ Vendelín. A protože je tak líný, vládne za něj jeho teta Kordula Hamižná, která celé království pomalu rozkrádala až se z něj stalo to nejchudší království na celém světě. Pomoci mu může už jen princezna Adélka, která se rozhodla vdát se za prince svých snů, a proto se ho vydává hledat do světa. Princova teta Kordula ve své lakotě a hamižnosti touží se stát královnou ať to stojí co to stojí a chce vládnout světu, proto uzavře smlouvu s peklem. Ovšem nepočítá s tím, že čistá lidská duše je velká vzácnost a láska že je silnější než všechno zlo na světě... Muzikálová pohádka v podání Metropolitního divadla Praha. 
Délka představení 60 minut.


18. listopadu 2020 ve 14 hod. – beseda pro školní družiny: TOULKY SVĚTEM - zrušeno

Beseda se známým cestovatelem panem Václavem Arnošem – povídání s fotoprojekcí o tom nejzajímavějším co viděl a zažil na cestách. Přizpůsobeno pro děti školních družin. 


4. prosince 2020 v 10 hod.
VÁNOČNÍ ČAS JŮ A HELE - přeloženo na 9. 12. 2021

Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce! K tradicím českých vánoc patří nejen nezapomenutelné zvyky, ale hlavně dobrá nálada, zpříjemňující dlouho očekávaný příchod Ježíška. Přesto, že jsou tyto svátky především rodinné, určitě si všichni považujeme i očekávané hosty a proto se již na vás osobně těší známé postavičky z televizní obrazovky. Příjemné setkání pro vás připravila loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracující s Českou televizí na pořadu Studio kamarád. Loutková revue je určena dětem od 3 do 10 let. Zajímavostí těchto unikátních loutkových revue jsou černo-divadelní scény a loutky v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky. Komické dialogy se střídají s písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní. Aktivně jsou však do děje zapojeni všichni diváci. Jednotlivá představení trvají cca 60 min. bez přestávky a jako hosté v nich vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele. Těšíme se na vás a nezapomeňte kamarádi, máme vás rádi!!


15. února 2021 ve 14 hod. - beseda pro školní družiny:
MOTANI: ZÁHADNÁ A DRSNÁ NAMIBIE - zrušeno

PÁSMO Z AFRIKY PLNÉ DOBRODRUŽSTVÍ.
Jedinečná fotograficko-filmová projekce Kateřiny a Miloše MOTANI napříč tajemnou Namíbií. O nádherné červené písečné poušti, nebezpečném Pobřeží koster, afrických zvířatech, prapodivných rostlinách a zajímavých afrických kmenech. Protkáno spoustou veselých i napínavých příběhů.

Přizpůsobeno pro školní družiny.


25. března 2021 v 10 hod. OBUŠKU Z PYTLE VEN - přeloženo na rok 2022

Divadelní společnost Jule Jurištové uvádí klasickou pohádku na motivy K. J. Erbena tentokrát v muzikálovém podání. Co svět světem stojí, někteří lidé touží jen po bezpracném životě, bohatství a moci. Napravit všechny špatnosti je velká práce i pro kouzelné bytosti. Buďme proto rozvážní a opatrní. Když chudý švec Matěj dostane zázračný ubrousek a beránka snášejícího zlaťáky, v krčmě už na něj čeká vykutálená dvojička hostinských, která ho nestydatě okrade. Tentokrát je však stihne zasloužený výprask. Teprve když je po starostech, mohou si všichni oddechnout. Příběh plný písniček a komických situací je určen pro dětské diváky od 3 do 10 let.
Délka představení je 65 minut.


VSTUPNÉ: 40 Kč/žák

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

Pokud máte zájem zúčastnit se představení, volejte na tel.: 585 150 499, 775 339 098, e-mail: vstupenky@mklitovel.cz
 

 Vytvořeno 3.7.2020 13:02:54 | přečteno 216x | pavlina.varekova
 
Město Litovel
Litovelsko
Knihovna
Muzeum
Olomoucký kraj
MK Litovel
load