Městský klub Litovel

KINO: PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

PŘEDSTAVENÍ PRO MŠ A ZŠ I. POLOLETÍ 2017

PŘEDSTAVENÍ PRO MŠ A ZŠ V LITOVLI 2017


MŠ, I. st. ZŠ

10. ledna 2017 v 10 hod. NA KOUZELNÉM PALOUČKU – HOSTÉ JŮ A HELE

Loutkoherecká skupina Loudadlo spolupracuje s Českou televizí Praha na pořadech Studio Kamarád a Hřiště 7. Ve svých představeních využívá černo divadelní scény a především loutky v nadživotní velikosti. Komické dialogy se střídají s písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy zúčastní. Coby hosté se objeví i kamarádi z televizní obrazovky Jů a Hele.


22. února 2017 v 10 hod. HRAJEME SI S KAMARÁDY

Aneb Kamarádi ve školce, to je zábavné pohádkové leporelo, v němž se děti stávají žáky Pohádkové školičky a spolu s Kamarády hrají pohádky O veliké řepě, O Sněhurce a O budce v poli. Samozřejmě si zazpívají řadu písniček a z představení si odnesou Pohádkové vysvědčení, které je zároveň omalovánkou uvedených pohádek.


13. března 2017 v 10 hod. ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA

V jedné zemi za devatero horami a devatero řekami se v království krále Ctirada narodí princezna Růženka. Přizvané sudičky dají Růžence do vínku moudrost, krásu a štěstí. Ale sudička, která nebyla pozvána, vyřkne nad Růženkou zlou kletbu. Podaří se princi Janovi a jeho sluhovi Jakubovi zrušit neblahou věštbu a princeznu Růženku od kletby osvobodit? Vždyť přece láska ta všechno překoná, láska je silnější než zlo.


II. st. ZŠ, SŠ


5. května 2017 v 10 hod. STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTI

Divadelní zpracování nejznámějších příběhů z dávné mytologie, zavede diváky do krajů, kde poznají moc i slabosti olympských bohů a v úžasu se zastaví před odvážnými skutky bájných hrdinů. Interaktivní a didaktické představení pro žáky 3. -7. tříd.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(v případě většího počtu dětí se druhé představení uskuteční v 8:15 hod.)

VSTUPNÉ: 40 Kč/žák

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA


Pokud máte zájem zúčastnit se představení, volejte na

tel.: 585 150 499, 775 339 098, e-mail: vstupenky@mklitovel.cz

Vytvořeno 20.12.2016 12:45:37 | přečteno 347x | hana.mazankova
 
Město Litovel
Litovelsko
Knihovna
Muzeum
Olomoucký kraj
MK Litovel
load