Městský klub Litovel

PRODEJNÍ VÁNOČNÍ VÝSTAVA

Vyhledávání

VÁNOČNÍ ČAS JŮ A HELE - PŘELOŽENO!

Vanocni cas JuaHele
Anotace:PŘELOŽENO NA 5. 12. 2022
Místo konání:Záložna - Velký sál
Datum konání:9.12.2021 od 10:00 hodin
Tematická kategorie:Divadlo - divadlo pro děti
Více informací na:www.mklitovel.cz
Pořadatel:Městský klub Litovel

Podrobný popis:

Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce! K tradicím českých vánoc patří nejen nezapomenutelné zvyky, ale hlavně dobrá nálada, zpříjemňující dlouho očekávaný příchod Ježíška. Přesto, že jsou tyto svátky především rodinné, určitě si všichni považujeme i očekávané hosty a proto se již na vás osobně těší známé postavičky z televizní obrazovky. Příjemné setkání pro vás připravila loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracující s Českou televizí na pořadu Studio kamarád.
Loutková revue je určena dětem od 3 do 10 let. Zajímavostí těchto unikátních loutkových revue jsou černo-divadelní scény a loutky v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky. Komické dialogy se střídají s písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní. Aktivně jsou však do děje zapojeni všichni diváci. Jednotlivá představení trvají cca 60 min. bez přestávky a jako hosté v nich vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele. Těšíme se na vás a nezapomeňte kamarádi, máme vás rádi!!
Pokud chcete "Jůheláky" vidět naživo můžete ve čtvrtek 9. prosince 2021 od 10 hodin ve Velkém sále Záložny. Vstupné 40 Kč.  
Město Litovel
Litovelsko
Knihovna
Muzeum
Olomoucký kraj
MK Litovel
load